لوگوی فرولی

فروشگاه به دما نمایندگی رسمی گروه صنعتی ایران رادیاتور استان قم می باشد. ایران رادیاتور اکنون بزرگترین تولید کننده انواع رادیاتورهای آلومینیومی، پکیج شوفاژ های دیواری و انواع مشعل(خانگی و صنعتی) ،داکت اسپیلت و کولرگازی در خاورمیانه می باشد،.

شرکت ایرتمپ در سال ۱۳۵۰ در ایران با هدف انتقال تکنولوژی روز اروپا و نیز تامین تجهیزات تهویه مطبوع و حرارت مرکزی مورد نیاز کشور تاسیس گردید. رشد سریع شرکت سبب جلب توجه شرکت فرولی ایتالیا گردید، به طوری که در سال ۱۳۵۱ به عنوان نماینده انحصاری شرکت فرولی و لامبورگینی در ایران انتخاب گردید و  ۲ سال بعد، ۵۰ درصد سهام آن توسط شرکت فرولی ایتالیا خریداری شد.
از آنجایی که برای فراهم نمودن آسایش خانواده‌ها علاوه بر عرضه محصول مرغوب، ارائه خدمات مطمئن و مستمر به مصرف کنندگان نیز ضرورت دارد، شرکت ایرتمپ با بهره گیری از امکانات کارخانجات صنعتی جنرال با بیش از نیم قرن تجربه و همچنین بواسطه سرمایه گذاری کارخانجات فرولی ایتالیا در ایران، تلاش می نماید تا مشتریان گرامی با آسودگی خاطر از محصولات روز اروپا استفاده نموده و با ارائه قطعات اصلی، ایمنی مشتریان و مدت زمان کارکرد محصولات را افزایش دهد. همبستگی شرکت فرولی ایتالیا و شرکت ایرتمپ و همیاری مدیریت کارخانجات صنعتی جنرال کمک شایانی به استمرار فعالیت شرکت ایرتمپ و موفقیت آن داشته است.
شهرت و اعتبار شرکت سازنده، کیفیت، بهره گیری از فناوری های نوین، بازدهی بالا، بهینه سازی مصرف انرژی، حفظ محیط زیست ، هوشمند بودن و سازگاری با شرایط محیطی کشور معیار انتخاب و عرضه محصولات توسط این شرکت است. از اهداف اساسی شرکت ایرتمپ تغییر و تحول در روش های ارائه خدمات در صنعت تاسیسات و جلب حداکثر رضایتمندی مصرف کنندگان محترم می باشد تا همگام با استفاده از تکنولوژی روز اروپا در منازل خود، از خدمات پس از فروش شایسته ایرانی نیز بهره مند گردند.

مهندس کیومرث زمانی علویجه در یلدای ۱۳۱۲ در علویجه اصفهان به دنیا آمد و پس از سپری کردن دوران کودکی و نوجوانی خود در سن ۲۴ سالگی برای ادامه تحصیل عازم آمریکا شد.پس از اخذ مدرک مهندسی، یکی در رشته مکانیک از دانشگاه یورک و دیگری در رشته تاسیسات از دانشگاه کالیفرنیا، در امتداد آرزوی همیشگی اش برای حضور در عرصه صنعت و ساخت و تولید به کشور بازگشت و با تاسیس شرکت ترموفریگ (سرما آفرین)، مدیر عاملی شعبه هانیول در ایران، تاسیس شرکت ایرتمپ جهت عرضه محصولات فرولی ایتالیا، تاسیس شرکت مرکز کنترل ایران جهت عرضه ابزار کنترل دقیق هانیول، خرید و مدیریت کارخانجات صنعتی جنرال ۱۳۷۲ و تاسیس شرکت زمان فام، نقشی اساسی در مدیریت و کارآفرینی در این صنعت ایفا نمود.

Summary
Review Date
Author Rating
۵1star1star1star1star1star