قوانین و مقررات

فروشگاه به دما با هدف ایجاد رضایت و اعتماد مشتریان و آسودگی خاطر برای استفاده از محصولات شرایطی برای استرداد کالاهای ارسالی قرار داده است .شما مشتری گرامی‌ میتوانید کالا‌های خریداری شده را با توجه به شرایط ذیل به مدت ۷ روز جهت تعویض یا استرداد به نشانی‌ فروشگاه به دما (تماس با ما) مرجوع بفرمایید:

if_Symbol_-_Check_58687

دریافت کالا یا استفاده از آن به هر نحو به منزله تایید صحت و کامل بودن سفارش و تایید سلامت ظاهری کالا می باشد و پس از آن هیچ گونه اشکال و ایراد ظاهری مورد قبول نمی باشد.

if_Symbol_-_Check_58687

در صورتی‌ که مشتری محترم پس از خرید کالا به هر دلیلی‌ از خرید خود منصرف شود تنها به شرط عدم استفاده از کالا میتواند به مدت ۷ روز جهت استرداد یا تعویض کالا به فروشگاه مراجعه و یا کالای مورد نظر را به نشانی‌ فروشگاه به دما مرجوع نماید.

if_Symbol_-_Check_58687

کالای مرجوعی تنها در بسته بندی اولیه و شرایط خریداری شده قابل ارجاع می‌باشد. در صورت دارا بودن هر گونه علائمی‌ مبنی بر استفاده و یا اشکالات ظاهری (مانند شکستگی)، فروشگاه به دما از پذیرفتن کالای مرجوعی معذور می‌باشد.

if_Symbol_-_Check_58687

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد, وجود مغایرت می‌بایست تا حد اکثر ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا به واحد خدمات پس از فروش به دما اطلاع داده شود.

if_Symbol_-_Check_58687

از زمان دریافت و تائید شرایط (شرایط اولیه به همراه تمامی‌ ملزومات) و عدم استفاده کالای مرجوعی توسط واحد خدمات پس از فروش، در صورت نیاز به استرداد وجه به مشتری ، حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

if_Symbol_-_Check_58687

ر صورت ارسال کالای مرجوعی، لازم است که کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

if_Symbol_-_Check_58687

هزینه ارسال کالای مرجوعی به عهده مشتریان می‌باشد.

if_Symbol_-_Check_58687

هرگونه برگشت و یا تعویض کالا باید از پیش به فروشگاه به دما گزارش شود.