لوگوی ام آی تیری

فروشگاه به دما نمایندگی رسمی گروه صنعتی ایران رادیاتور استان قم می باشد. ایران رادیاتور اکنون بزرگترین تولید کننده انواع رادیاتورهای آلومینیومی، پکیج شوفاژ های دیواری و انواع مشعل(خانگی و صنعتی) ،داکت اسپیلت و کولرگازی در خاورمیانه می باشد،.

شرکت لوله و ماشین‌سازی ایران به عنوان اولین واحد صنعتی ذوب و تولیدکننده چدن در ایران در سال ۱۳۳۸ شمسی (۱۹۵۹ میلادی) با هدف تولید لوله و اتصالات چدنی برای مصارف آبرسانی و دیگهای چدنی برای تأمین آب و هوای گرم مؤسسه‌ها و ساختمان‌ها، تأسیس گردید. ظرفیت تولید سالیانه شرکت در ابتدا ۴۰۰۰ تن و عمده محصولات آن لوله‌های چدنی از قطر ۸۰ الی ۴۰۰ میلیمتر و به طول ۴ و ۵/۵ متر به روش سانتریفوژ (گریز از مرکز) بوده است.

کارخانه شماره ١ (کارخانه تپه سفید): در کیلومتر ۱۰ جاده ساوه واقع شده است. در این کارخانه لوله و اتصالات از جنس چدن‌نشکن از قطر ١٠٠ تا ١٠٠٠ میلیمتر و با ظرفیت ۷۰.۰۰۰ تن درسال، شیرآلات پروانه‌ای از قطر ١۵۰ تا ۱۸۰۰ میلیمتر، شیرآلات یکطرفه از قطر ۲۰۰ تا ۱۰۰۰ میلیمتر و شیر هوا از قطر ۵٠ تا ٢٠٠ میلیمتر، با ظرفیت ٣٠٠٠ تن در سال، دیگهای چدنی شوفاژ در پنج مدل S90 , S , M90 , M و L90 با ظرفیتهای حرارتی ۳۰۰۰۰ تا ۵۶۰۰۰۰ کیلوکالری در ساعت، شوفاژ زمینی چدنی (پکیج) از ظرفیت ١۴٠٠٠ تا ٢۵۴٠٠ کیلوکالری در ساعت و با ظرفیت ۵۰۰۰ تن درسال ، غلطکهای نورد و قطعات سنگین تا وزن ۱۸ تن و با ظرفیت ۲۵۰۰ تن در سال تولید می‌گردد.

کارخانه شماره ٢ (کارخانه شمس‌آباد) : این کارخانه با مساحت ۲۰۳۰۰۰ متر مربع در کیلومتر ۴٠ اتوبان تهران – قم و در شهرک صنعتی شمس‌آباد واقع گردیده است. در حال حاضر این کارخانه دارای دو سالن مجزای تولید جهت ریخته‌گری لوله‌های چدن نشکن از قطر ۱۱۰۰ تا ۲۰۰۰ میلی‌متر و قطعات سفارشی سنگین تا وزن ۱۸تن، عملیات تکمیلی انواع شیرآلات چدنی و قطعات پرسی خودرو می‌باشد.ظرفیت فعلی این واحد برابر ۷۰۰۰۰تن است که با راه‌اندازی طرح توسعه آن این ظرفیت به ۱۱۰۰۰۰تن در سال خواهد رسید.

Summary
Review Date
Author Rating
۵1star1star1star1star1star