لوگوی ایران رادیاتور

فروشگاه به دما نمایندگی رسمی گروه صنعتی ایران رادیاتور استان قم می باشد. ایران رادیاتور اکنون بزرگترین تولید کننده انواع رادیاتورهای آلومینیومی، پکیج شوفاژ های دیواری و انواع مشعل(خانگی و صنعتی) ،داکت اسپیلت و کولرگازی در خاورمیانه می باشد،.

گروه صنعتی ایران رادیاتور که اکنون بزرگترین تولید کننده انواع رادیاتورهای آلومینیومی، پکیج شوفاژ های دیواری و انواع مشعل(خانگی و صنعتی) در خاورمیانه می باشد، با همت بیش ۱۵۰۰ نفر از کارمندان ، ومتخصصان، کارگران و همچنین توزیع کنندگان سخت کوش، خوشنام و پشت کار مدیران در کنار سرمایه گذاری تدریجی پایدار با وجود  ناپایداری های اقتصادی موجود دارای تاریخچه ای بشرح زیر می باشد :

در سال ۱۳۵۸ شرکت ایران رادیاتور بعلت عدم تخصص صنعت ریخته گری داخلی در تولیدرادیاتورهای آلومینیومی و ورود آن از اروپا با یک ماشین و تعدادی کارگر ساختمانی در مساحتی حدود ۱۵۰۰ مترمربع در تهران تاسیس گردید.

یک سال پس از آن اولین محصول رادیاتور آلومینیومی داخلی وارد بازار گردید و گرمابخش ساختمانها در سطح کشور گردید.

در سال ۱۳۶۶ بعلت رشد سریع و کبود فضای تولید، کارخانه به شهر صنعتی رشت که از نظر فضا قابل گسترش بود، نقل مکان کرد. در سال ۱۳۶۹ بعلت کیفیت عالی و قیمتهای رقابتی  وبه یاری کمپین تبلیغاتی عمویادگاربه  بزرگترین تولید کننده صنایع گرمایشی تبدیل گردید. اواخر ۱۳۶۹ صادرات تولیدات ایران رادیاتور به ۳۰ کشور جهان شروع گردید.

در سال ۱۳۷۰ شرکت مشعل کار ری برای تولید مشعلهای  خانگی و صنعتی شروع به فعالیت نمود.

در سال ۱۳۷۸ شرکت گیلان شکیبا برای تولید انواع حوله خشک کن شروع به فعالیت نمود.

در سالهای ۱۳۷۹ الی ۱۳۸۴ از طرف وزارت بازرگانی بعنوان برترین صادر کننده سال معرفی گردید.

در سال ۱۳۸۳ تولید پکیج شوفاژ دیواری در این گروه آغاز گردید.

در سال   ۱۳۸۷ پیشرفته ترین آزمایشگاه تست انواع پکیج در سطح استاندارد های ملی برای هم سطح سازی محصولات بااستانداردهای اروپایی تاسیس گردید.

در سال ۱۳۸۷ تولید لوله های چند لایه شروع گردید.

در سال ۱۳۹۳ تولید رادیاتورهای پنلی فولادی شروع گردید.

اکنون گروه صنعتی ایران رادیاتور

  1. بزرگترین تولید کننده رادیاتورهای آلومینیومی – پکیج دیواری و مشعل(خانگی و صنعتی)  در خاورمیانه

  2. یکی از سه شرکت برتر تولید کننده رادیاتورهای آلومینیومی در سطح جهان

  3. یکی از سه شرکت برتر تولیدکننده مشعلهای صنعتی در جهان

  4. یکی از ده شرکت برتر تولیدکننده پکیج شوفاژهای دیواری در جهان

 

 همچنین خدمات ایران رادیاتور در قم  توسط مجموعه ی به دما به شهروندان قمی ارائه میشود.برای رفتن به صفحه خدمات ایران رادیاتور قم کافیست روی لینک زیر کلیک کنید:

واحد خدمات ایران رادیاتور قم

با تلاش نیروهای متخصص خدمات پس از فروش ایران رادیاتور قم که یکی از خدمات مجموعه ی به دما است، توانسته‌ایم میزان قابل قبولی از رضایت حداکثری مشتریان و مراجعین خود را بدست بیاوریم. در این مجموعه خدمات پس از فروش محصولات گروه صنعتی ایران رادیاتور شامل کولرگازی ایران رادیاتور،پکیج ایران رادیاتور،داکت اسپیلت ایران رادیاتور و… ارائه میشود.

خطوط ارتباطی همیشه در دسترس و آزاد و سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۳۳۲ در راستای ارائه خدمات با کیفیت و سریع پیش بینی شده است تا اپراتورهای واحد خدمات پس از فروش در اولین زمان پس از دریافت درخواست مشتری با وی تماس گرفته و درخواست او را ثبت نموده و تا پایان عملیات رفع خرابی سیستم با مشتری همراه خواهند بود .

برای ورود به بخش واحد خدمات پس از فروش ایران رادیاتور کلیک کنید

Summary
Review Date
Author Rating
۵1star1star1star1star1star