مقایسه کولر گازی و آبی

مقایسه کولر گازی و کولر آبی: کدام برای شما بهتر است؟

مقایسه کولر گازی و کولر آبی بستگی به نیاز و شرایط محیطی شما دارد. اگر در منطقه‌ای گرم و مرطوب زندگی می‌کنید کولر گازی گزینه مناسبی است. اما اگر در منطقه‌ خشک زندگی می‌کنید و سیستمی با مصرف انرژی و هزینه کمتر می‌خواهید، کولر آبی گزینه بهتری است.

ادامه مطلب

دلایل افت فشار پکیج چیست؟ علت افت فشار پکیج و راه حل های آن

افت فشار پکیج یکی از مشکلات رایج در سیستم‌های گرمایشی است و باعث کاهش کارایی و عملکرد صحیح پکیج و عدم دسترسی به آب گرم استاقدام کنید. افت فشار پکیج می‌تواند به دلایل مختلفی از جمله نشتی، خرابی منبع انبساط، هواگرفتگی سیستم و خرابی قطعات رخ دهد.

ادامه مطلب

پکیج برقی چیست؟ 🔥 [مصرف برق و معایب و نکات خرید]

پکیج برقی چیست؟ [مصرف برق، معایب، نحوه نصب و نکات خرید]

پکیج برقی یک سیستم گرمایشی پیشرفته است که بواسطه جریان الکتریکی آب را گرم می‌کند و آب گرم مورد نیاز مصارف بهداشتی و مبدل‌های گرمایشی مانند رادیاتور، فن کوئل و گرمایش از کف را تأمین می‌کند.

ادامه مطلب

آبرسانی به آسمان‌خراش‌ها و ساختمان‌های بلند: چالش‌ها و راه‌حل‌ها

6 روش آبرسانی به ساختمان‌ های بلند و آسمان‌خراش‌ها: چالش‌ها و راه‌حل‌ها

آبرسانی به طبقات ساختمان‌های بلند و حفظ فشار آب در ساختمان توسط پمپ‌هایی که در زیرزمین ساختمان یا یک اتاق پمپ اختصاصی قرار دارند، انجام می‌شود.

ادامه مطلب

Air-conditioner service guide

بهترین زمان سرویس کولر گازی در قم، 6 مرحله سرویس کولرگازی

زمان سرویس کولر گازی در قم چه موقع است؟ سرویس کولر گازی شامل چیست؟ کولرهای گازی به‌عنوان ناجیان گرما در فصل‌های گرم سال به‌ویژه تابستان شناخته می‌شوند. بهترین زمان برای سرویس کولر گازی دو بار در سال است.

ادامه مطلب

انواع چیلر هوا خنک

7 مزیت چیلر هوا خنک + نحوه کار، کاربرد و انواع آن در ایران

چیلر هوا خنک نوعی سیستم تهویه مطبوع است. از طریق سیکل تبرید تراکمی، آب را سرد کرده و آن را به هواسازها و فن کویل‌ها در ساختمان ارسال می‌کند. این سیستم از طریق تبادل حرارت بین آب سرد و هوای گرم، دمای محیط را به سطح مطلوب می‌رساند. انواع آن در 4 مدل اصلی …

ادامه مطلب