لوگوی پمپیران

فروشگاه به دما نمایندگی رسمی گروه صنعتی ایران رادیاتور استان قم می باشد. ایران رادیاتور اکنون بزرگترین تولید کننده انواع رادیاتورهای آلومینیومی، پکیج شوفاژ های دیواری و انواع مشعل(خانگی و صنعتی) ،داکت اسپیلت و کولرگازی در خاورمیانه می باشد،.

شرکت صنایع پمپیران در سال ۱۳۵۴ هجری شمسی با نام( صنایع پمپ سازی ایران) تاسیس گردیده و تولید انواع پمپ و الکتروموتورهای شناور را تحت لیسانس آلمان آغاز نمود. این شرکت در شهر تاریخی و صنعتی تبریز در زمینی به مساحت ۸۷۰۰۰ متر مربع قرار داشته وکل زیر بنای کارگاه های تولیدی, آزمایشگاهی و پشتیبانی آن بیش از ۴۰۰۰۰ متر مربع میباشد. پمپیران در سال ۱۳۶۵ هجری شمسی ساخت محصولات سفارشی را آغاز نمود و موفق شد برای اولین بار صنعت پمپ را در کشور بومی سازی نموده و به خودکفایی برسد. این شرکت در سال ۱۳۷۰ به صورت رسمی وارد بازار بورس و اوراق بهادار ایران شد.
در پی تجدید سازماندهی در سال ۱۳۸۴, هلدینگ گروه صنایع پمپ سازی ایران ( سهامی عام ) تشکیل شده و پمپیران به عنوان یکی از واحدهای تابعه آن , با نام شرکت صنایع پمپیران ( سهامی خاص ) طی شماره ۲۴۹۹۸۴ مورخه ۱۴/۰۴/۱۳۸۴ دراداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است.
این شرکت با بیش از ۴۰ سال سابقه فعالیت در زمینه پمپ سازی, ضمن نهادینه نمودن این صنعت در کشور, با بیش از ۴۰۰ نفر نیروی متخصص , مجرب و کارآزموده در واحدهای مجهز مهندسی , کنترل و تولید و…. مفتخر است فعالیت های تخصصی خود در زمینه طراحی و ساخت انواع پمپ های مورد نیاز مشتریان را مطابق با استانداردهای بین المللی API610.ISO5199.NFPA20.ISO9908
ارائه نماید. پمپیران که اکنون به عنوان برترین پمپ ساز خاورمیانه شناخته می شود با به کارگیری آخرین ابداعات و پیشرفت های تکنولوژی در صنعت پمپ سازی جهان, محصولات خود را ارتقا داده و در تامین نیاز صنایع گوناگون و صنعت آب کشور موفقیت های چشمگیری بدست آورده و در زمینه راهبری بهینه محصولات خود نیز با برگزاری دوره های آموزشی و سمینارهای متعدد,توان مهندسی خود را برای آموزش روش های پیشرفته به کاربران ایرانی به کار گرفته است و همچنین با دارا بودن نمایندگی در اغلب شهرهای ایران و در برخی از کشورهای جهان از شبکه قدرتمند فروش و خدمات پس از فروش برای تامین نیازهای مشتریان بهره مند می باشد.
این واحد در سال ۱۳۹۴ موفق به اخذ رتبه شرکت دانش بنیان از سوی نهاد ریاست محترم جمهوری گردیده ودر سال ۱۳۹۶ نیز تندیس سیمین جایزه تعالی سازی را دریافت نموده است.

Summary
Review Date
Author Rating
۵1star1star1star1star1star