پنتاکس

فروشگاه به دما نمایندگی رسمی گروه صنعتی ایران رادیاتور استان قم می باشد. ایران رادیاتور اکنون بزرگترین تولید کننده انواع رادیاتورهای آلومینیومی، پکیج شوفاژ های دیواری و انواع مشعل(خانگی و صنعتی) ،داکت اسپیلت و کولرگازی در خاورمیانه می باشد،.

برند پنتاکس (Pentax) یکی از معروف‌ترین برندهای پمپ آب در بازار ایران است که بخش بزرگ این محبوبیت را به لطف کیفیت و دوام بالای پمپ‌های خانگی خود بدست آورده است. این شرکت با توسعه و پیشرفت روز افزون خود در مدت نه چندان زیادی توانست توجه خریداران را در بازار جهانی بخود کسب کند و با هدف قراردادن مشتری مداری، طراحی منحصربفرد و تولیدات پیشرفته توانسته امروزه بخش بزرگی از بازار جهانی را با محصولات خود پوشش دهد و به بیش از ۱۰۰ کشور صادرات داشته باشد.

امروزه کیفیت برتر محصولات این برند ایتالیایی دیگر برای کسی پوشیده نیست و هرکسی که بدنبال برندی با کیفیت و با دوام میگردد Pentax را انتخاب میکند، ولی متاسفانه با بالا رفتن تقاضاها برای این برند ایتالیایی محصولات تقلبی آن هم راهی بازار ایران شدند و  میتوان گفت دیگر نمیشود به راحتی اصل را از تقلبی تشخیص داد، حال در این میان، شرکت آرمان صنعت، به عنوان نماینده رسمی فروش محصولات پنتاکس، در زمان خرید در فاکتور خود اصل بودن محصولاتش را تضمین میکند تا مشتریانش با خیال راحت از اقدام به خرید کنند.

Summary
Review Date
Author Rating
۵1star1star1star1star1star