لوگوی کاراتهویه

فروشگاه به دما نمایندگی رسمی گروه صنعتی ایران رادیاتور استان قم می باشد. ایران رادیاتور اکنون بزرگترین تولید کننده انواع رادیاتورهای آلومینیومی، پکیج شوفاژ های دیواری و انواع مشعل(خانگی و صنعتی) ،داکت اسپیلت و کولرگازی در خاورمیانه می باشد،.

شرکت تولیدی کارا تهویه عصر نوین(سهامی خاص) بعنوان یکی از پنج شرکت تابعه هلدینگ “ستاره سهیل” با پشتوانه مدیران خود با سالها تجربه در صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع کشور و بهره گیری از دانش متخصصین جوان، با شعار کلید کارا، زمین پایدار و با رویکرد بهینه سازی مصرف انرژی، بهره گیری از فناوری های نوین و سازگاری با شرایط محیطی کشور موفق به انتقال دانش، کسب تکنولوژی و محصولات گروه تکنولوژی کیـتـر از کشور اسپانیا گردیده است. یکی از عمده دلایل انتخاب این گروه تخصصی و صنعتی اسپانیایی ،اخذ استانداردها و  رویکردهای سبز این گروه می باشد  که با در نظر گرفتن مشکـلات زیست محیطی، می تواند راهگشـای بسیاری از مشکلات آشکار و نهان کشـور از جمله کمبود آب، هدر رفت انـرژی، آلودگـی هوا و … باشد.

همچنین این شرکت در راستای تامین هرچه بیشتر نیاز بازار تاسیسات کشور و در جهت دستیابی به رضایتمندی مشتریان گرامی با احداث خطوط تولید مطابق با استانداردهای روز دنیـا، اقدام به طراحی و تولیـد انواع فن کویـل های سقفـی، کانـالی و کاستی در ظرفیت های متنـوع دارای استاندارد CE اروپا با برند  می نماید.

همچنین در راستای مسئولیتهای اجتماعی خود همواره خواهد کوشید تا سهمی هر چند کوچک در حفاظت از محیط زیست و ارتقاء صنعت تاسیسات و ساختمان در کشور عزیزمان ایران داشته باشد.

تامین بهترین محصولات تهویه مطبوع جهت بالا بردن سطح کیفی پروژه های عمرانی، صنعتی، مسکونی و تجاری داخل و خارج از کشور رسالت اصلی این شرکت می باشد. به این منظور، این شرکت با توجه به نیاز و شرایط استراتژیک صنعتی، اقتصادی و سیاسی ایران در دنیای پیچیده امروز و همچنین عدم وجود یک برند مطرح ایرانی- اروپایی ،تدوین استراتژی خلق یک برند را با تکنولوژی و دانش روز اروپایی برای رشد مجموعه خود و ارتقا سطح کیفی و فنی سیستم های تهویه مطبوع امری حیاتی تلقی نموده و در همین راستا برند را ایجاد و در اروپا به مرکزیت کشور آلمان ثبت نمود تا از این پس این برند دو ملیتی در عرصه جهانی مطرح و شناخته شود. این برند به عنوان یک برند مشترک (ایرانی – اروپایی) می باشد که کلیه محصولات آن بر پایه دانش و نوآوری های روز اروپا در گروه تکنولوژی کیتر طراحی، تولید و تست می گردد و همچنین در راستای توسعه این استراتژی، برند  را نیز به عنوان یک برند مشترک ایرانی-آسیایی به مرکزیت کشور ترکیه ثبت نموده تا محصولات خود را در معتبرترین کارخانجات آسیایی طراحی، تولید و تست نماید.

با این نگرش، شرکت کارا تهویه عصر نوین ضمن تامین، تکمیل و عرضه سبد محصولات این حوزه از صنعت، با در اختیار داشتن دپارتمان های تخصصی طراحی، آموزش و مشاوره، فروش و خدمات پس از فروش بر آنست تا در کنار عرضه محصولات با کیفیت جهانی، پشتیبانی و خدمات قبل، حین و پس از فروش این برندها را نیز ارائه نماید.

Summary
Review Date
Author Rating
۵1star1star1star1star1star