لوگوی گراندفوس

فروشگاه به دما نمایندگی رسمی گروه صنعتی ایران رادیاتور استان قم می باشد. ایران رادیاتور اکنون بزرگترین تولید کننده انواع رادیاتورهای آلومینیومی، پکیج شوفاژ های دیواری و انواع مشعل(خانگی و صنعتی) ،داکت اسپیلت و کولرگازی در خاورمیانه می باشد،.

گراندفوس یکی از قدرتمندترین تولیدکنندگان پمپ آب در جهان به شمار می‌رود. شروع کار گراندفوس در سال ۱۹۴۵ در روستای کوچکی در دانمارک با سام برینگبرو شروع و با تولید کردن سالانه بیش از ۱۶ میلیون پمپ آب به یکی از پیشتازان در عرضه تولید پمپ در جهان تبدیل گشت. تولیدات گراندفوس علاوه بر پمپ‌های سیرکولاسیون و پمپ‌های مورد استفاده در پکیج شوفاژ شامل انواع پمپ‌های الکتریکی و پمپ‌های شناور و هم‌چنین انواع پمپ‌های گریز از مرکز طبقاتی نیز است.

گراندفوس در سطح جهانی دارای بیش از ۱۸ هزار کارمند است و با در دست داشتن بیش از ۵۰ درصد بازار پمپ های الکتریکی سیرکولاسیون یا چرخشی، مطرح ترین تولید کننده الکترو پمپ چرخشیدر سطح جهان می باشد.
علاوه بر پمپ های الکتریکی، گراندفوس تولید کننده موتور های استاندارد و شناور بوده و همچنین تولید کننده قطعات الکترونیکی با بیشترین کیفیت به لحاظ مانیتورینگ و کنترل پمپ ها با فناوری جدیدی با برند Blueflux که با بهترین کیفیت در بین سایر محصولات بازار می­باشد را تولید و عرضه می­نماید.
محصولات و خدمات شرکت گراندفوس ، توسط بیش از هشتاد شرکت در ۵۵ کشور در سراسر جهان عرضه می شوند. بعلاوه محصولات گراندفوس در بسیاری از کشورها در سطح جهان توسط نمایندگان عرضه هر کشور در سطحوسیعی به فروش می­رسد.

Summary
Review Date
Author Rating
۵1star1star1star1star1star